KONST / Litografier / Färglitografi 14419337
nr 1441 9337
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Signerad, numrerad 177/360, "Jätten Mumburla". Färglitografi, bildmått: 49x36, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
måndag 10 januari 2022
kl 19:36:11
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold